wtorek, 24 czerwca 2014

Katalog blogów dla zainteresowanych giełdą

Giełda i zarabianie na akcjach. Brzmi pięknie i kusząco, ale czy jest łatwe? 

Wiedza inwestorska nie jest do nabycia w jeden dzień - należy ją stale pogłębiać, ale nie tylko w oparciu o podręczniki, ale przede wszystkim doświadczenia uznanych graczy giełdowych i praktyków. Temu ma służyć giełdowa24 - katalog blogów o rynkach akcyjnych - miejsce, w którym można znaleźć przegląd wpisów z różnych stron, a są to przede wszystkim blogi giełdowe, blogi o akcjach i blogi o inwestowaniu. 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ma sporo indywidualnych inwestorów, którzy na giełdzie zarabiają, czasem tracą, ale chętnie na blogach dzielą się wiedzą o WIG, WIG20, WIG30, WIG50, WIG250, indeksach branżowych, ale też podejmują tematykę dotyczącą innych giełd i indeksów zagranicznych.

Dzięki systematycznemu śledzeniu zebranych w katalogu blogów, szybko przyswoisz sobie wiedzę (lub ją pogłębisz) w zakresie pojęć, takich jak transakcje pakietowe, blue chips, wzrosty, spadki, kapitalizacja, kontrakty terminowe  czy split. Niech tym samym i Twoja przygoda z parkietem przerodzi się w pozytywne doświadczenia: niech Twoje spółki giełdowe odnotowują wzrost, wypłacają dywidendę, niech zarabiają, a Ty razem z nimi i przy pomocy gieldowa24.blogspot.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz